EXOGAL

EXOGAL - Innowacyjna Technologia i Piękne Wzornctwo

Przedstawiamy firmę EXOGAL

EXOGAL to cyfrowe urządzenia audio o najwyższej rozdzielczości odtwarzania, zaprojektowane przez audiofilskie legendy. EXOGAL pozostaje wierny cyfrowej technologii audio. Firma wytwarza swoje produkty od zera, tworząc projekty które zapewniają wybitną jakość dźwięku i pozwalają na przeżycie przełomowych doświadczeń odsłuchowych. Rewolucyjna technologia dostarcza muzykę dokładnie w taki sposób, w jaki została ona wykonana przez artystę – bez żadnych szumów czy zniekształceń, wyłącznie czysty dźwięk gdziekolwiek i kiedykolwiek zdecydujemy się na odsłuch.


Innowacyjna technologia

Tworząc swoją firmową technologię, EXOGAL wykorzystuje wszelkie dostępne rozwiązania. Firma projektuje algorytmy przetwarzania sygnału w taki sposób, aby muzyka mogła być odtwarzana w najczystszej możliwej formie. Niektórzy z recenzentów określają uzyskane brzmienie jako „dźwięk analogowy”, co jest najwyższą możliwą pochwałą dla całkowicie cyfrowych urządzeń.


Piękne wzornictwo

Produkty EXOGAL Audio są projektowane i wytwarzane w Stanach Zjednoczonych, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych programów projektowych oraz najbardziej zaawansowanej technologii frezowania i obróbki wykończeniowej. Innowacyjne wzornictwo przemysłowe i wysoka precyzja wykonania zapewniają, że urządzenia będą znakomicie się prezentowały zarówno w domu, jak i w biurze.
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)