GOLDENEAR

GoldenEar Invisa MpX Multipolar – Głośnik ścienno/sufitowy
Znakomite Głośniki do Zabudowy

Głośniki Invisa stanowią doskonały wybór jako głośniki centralne w instalacjach typu multi-room, bądź też jako głośniki tylne lub boczne w instalacjach wielokanałowych.

Invisa MPX MultiPolar™, głośnik przeznaczony do montażu ściennego bądź sufitowego, stanowi połączenie zalet konstrukcji promieniującej bezpośrednio ze zwiększoną przestrzennością i dyspersją głośnika bipolarnego. Sprawia to, że głośniki te będą stanowiły doskonały wybór w przypadku tylnych lub bocznych kanałów w instalacjach wielokanałowych, a jednocześnie będą mogły służyć jako głośniki frontowe w rozproszonych instalacjach typu multi-room. Głośnik w prosty sposób można zamontować na ścianie lub suficie i jest on konstrukcją niezwykle elastyczną pod względem ukierunkowania na miejsce odsłuchowe. Tak jak inne głośniki z serii Invisa, wyposażono go w magnetyczną osłonę która przykrywa kołnierz montażowy i zapewnia atrakcyjny, pozwalający na doskonałe stopienie się z otoczeniem wygląd. W konstrukcji wykorzystano dwa, nachylone pod precyzyjnym kątem, przetworniki nisko/średniotonowe o odlewanych koszach i średnicy 5”, przetwornik wysokotonowy typu HVFR™ oraz złożoną, precyzyjną zwrotnicę, wraz z przełącznikiem dostrojenia poziomu wysokich tonów. Tak, jak w przypadku głośnika Invisa HTR 7000, w modelu Invisa MpX Multipolar zastosowano opracowane przez GoldenEar rozwiązanie poprawiające kontrolę dyfrakcji oraz specjalną technologię emisji fali, w celu zapewnienia lepszej przejrzystości dźwięku i nadania mu bardziej trójwymiarowego charakteru.

Dane Techniczne: InvIsa™ MpX Multipolar™

Wymiary zewnętrzne:

13-7/8" H x 7-1/4" W x 3-3/4" D (35,2x18,4x9,5cm)
Wymiary otworu montażowego:
12-3/4" H x 6-1/4" W (32,3x15,8cm)
Pasmo przenoszenia: 25 Hz – 35 kHz
Sprawność: 90 dB
Impedancja: 8 ohm
Przetworniki: Dwa przetworniki nisko/średniotonowe typu MVPP™, o śr. 4-1/2˝ Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™
Zalecana moc wzmacniacza:
10-250 W/na kanał

Wilson Audio

 
 
Invisa MPX  2 520 zł     cena zawiera KGO: 3,92 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)