GOLDENEAR


RESI Awards
On-Wall Speaker
2011

 

GoldenEar SuperSat 50/50C


SuperSat 50 stanowi mniejszą wersję głośnika SuperSat 60 i nie różni się od niego pod względem konstrukcji, ani wykorzystanej technologii. Jest on wąskim, mierzącym 68,6 cm długości i głębokim na 6,35 cm głośnikiem satelitarnym, dostępnym zarówno w wersji pionowej (SuperSat 50), jak i wersji przeznaczonej do montażu poziomego (50C), która ma być wykorzystywana jako głośnik centralny. SuperSat 50 został zaprojektowany tak, aby dopasować się do rozmiarów ekranów TV o przekątnej 50” i większych – kiedy jest montowany jako lewy i prawy kanał – a także aby można było go wykorzystywać w postaci głośnika centralnego (w połączeniu z innymi głośnikami GoldenEar), z ekranami o dowolnej przekątnej. Głośnik SuperSat 50 może również być montowany pionowo, przy wykorzystaniu podstawki półkowej, bądź wyższego stojaka.

Smukła obudowa o atrakcyjnych dla oka kształtach, została wykonana z aluminium najwyższej jakości i wykończona wspaniałym, czarnym lakierem fortepianowym. Głośnik otrzymał nagrodę Resi Award za „Najlepiej prezentujący się głośnik do montażu naściennego”. SuperSat 50 wyposażono w parę opracowanych przez GoldenEar przetworników nisko/średniotonowych (wielkości 4,5”) o odlewanych koszach, wyposażonych w zamontowane pośrodku, wielołopatkowe korektory fazy. Głośniki zostały ustawione w konfiguracji D’Appolito – po lewej i prawej stronie flagowego, wstęgowego przetwornika wysokotonowego HVFR™. Do zestawu przetworników dołączono jeszcze dwa prostokątne, płaskie radiatory niskotonowe, o wymiarach 4” x 7”, które znakomicie wspomagają pozostałe głośniki, tworząc w efekcie oderwany od obudowy, trójwymiarowy dźwięk i znakomicie rozciągnięte, niskie tony.

“Skala dźwięku i wyrafinowanie na miarę ekscytacji, jaką wywołują...wysoce rekomendowane.”
-- Russell Williams, AV Forums

Głośniki SuperSat 50 i 50C, charakteryzują się bardzo małą głębokością, co czyni z nich doskonałych partnerów dla najnowocześniejszych, superpłaskich ekranów TV. Zamocowanie głośników jest czynnością niezwykle prostą i nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowych, niezgrabnych elementów montażowych – można wykorzystać gwintowane otwory lub specjalnie przygotowane wpusty mocujące, z tyłu obudowy. Podwójne, regulowane podstawki, pozwalają na ustawienie głośnika pod dowolnym kątem, kiedy montujemy 50C jako głośnik centralny, w pozycji poziomej. Dostępne są również podstawki do montażu na półce, oraz wyższe standy do ustawienia głośników w pozycji pionowej na podłodze.

Dane Techniczne:

Przetworniki:

Dwa przetworniki nisko/średniotonowe typu MVPP™ , 4-1/2˝
Dwa prostokątne, płaskie radiatory niskotonowe, 4˝ x 7˝
Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™
Zalecana Moc Wzmacniacza: 20-200 W
Sprawność: 92 dB
Pasmo Przenoszenia: 60 Hz - 35 kHz
Impedancja: 8 ohm
Wymiary: 68,6cm (26-3/4˝) H (W) x 12,06cm (4-3/4˝) W (H) x 6,35cm (2-1/2˝) D
Waga: 3,17 kg netto

Wilson Audio

 
 
SuperSat 50  5 040 zł     cena zawiera KGO: 14,42 zł
SuperSat 50C  2 520 zł     cena zawiera KGO: 14,42 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)