MSB TECHNOLOGY
WATCH

Wzmacniacz Słuchawkowy Select Headphone Amplifier


Dźwięk ze słuchawek na najwyższym światowym poziomie
Słuchawki elektrostatyczne

Biorąc pod uwagę ogromny wybór na rynku słuchawek, najlepsze rezultaty można osiągnąć jedynie wtedy, kiedy skoncentrujemy się na charakterystyce konkretnego modelu. W przypadku jakości, jaką zapewnia Select DAC, niewłaściwym byłoby wykorzystanie koncepcji uniwersalnego wzmacniacza słuchawkowego. Z tego powodu firma MSB zdecydowała się na stworzenie dedykowanego wzmacniacza słuchawkowego dla elektrostatycznych słuchawek Stax*, który będzie stanowił uzupełnienie przetwornika Select DAC.

Zintegrowany system

Wzmacniacz słuchawkowy Select zaprojektowano w celu wykorzystania wysokiej mocy wyjść w przetworniku DAC. Pozwala to osiągnąć niespotykany wcześniej poziom jakości dźwięku.

Obejście analogowe

Jeśli jedna para słuchawek użytkowana jest jednocześnie w dwóch osobnych systemach, istnieje możliwość wykorzystania obejścia analogowego, zainstalowanego we wzmacniaczu. Wystarczy wyłączyć zasilanie urządzenia, a sygnał będzie przesłany do drugiego systemu.

Moduł equalizera

Wzmacniacz wyposażony został w dyskretne, pasywne wejście na moduł equalizera. Dzięki temu można w niewielkim stopniu, analogowo dostroić wzmacniacz, aby mógł współpracować z nowszymi modelami słuchawek w przyszłości. Moduł umożliwia również dostrojenie systemu do preferencji użytkownika.

Anodyzowane wykończenie

Urządzenie dostępne jest w matowym srebrnym, matowym czarnym lub złotym wykończeniu. Złoty kolor, to lekko matowe anodyzowane wykończenie z pozłacanymi elementami.


*Firma Stax Limited nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia słuchawek, spowodowane przez wzmacniacz MSB Select Headphone Amplifier. 
 
Select Headphone Amplifier  186 710 zł     cena zawiera KGO: 1,40 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)