MSB TECHNOLOGY
WATCH

Select Transport


Niezrównany dźwięk w wielofunkcyjnym urządzeniu
Audio w wysokiej rozdzielczości

Niezwykle głęboki dźwięk, który trzeba usłyszeć, aby uwierzyć. Transport wspiera wielokanałowe DSD, jak również pliki 192kHz/24-bit PCM, wykorzystywane w wysokiej rozdzielczości bezstratnych formatach, jak AIFF, ALAC, APE, FLAC, WAV. Dodatkowo, urządzenie jest kompatybilne z najnowszymi formatami surround, takimi jak Dolby TrueHD, DTS-HD, Dolby Atmos, czy DTS:X.

Aluminiowa tacka napędu

Tacka wykonana jest z obrabianego maszynowo aluminium i powstaje w macierzystych zakładach MSB. Tacka jest solidna, wytrzymała i charakteryzuje się estetycznym wyglądem.

Wsparcie różnorodnych formatów

Urządzenie, które sprosta wszelkim audiofilskim potrzebom, zamknięte w eleganckiej obudowie. Reference Transport odtwarza wszystkie standardowe, optyczne formaty dysków - 4K UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio oraz CD. Urządzenie wspiera także twarde dyski USB, czy przenośne pendrive’y i posiada możliwość dostępu do danych na serwerach DLNA i plików SMB, poprzez sieć lokalną.

Najlepsze możliwe połączenie

Opracowany przez MSB interfejs Pro ISL stawia na pierwszym planie jak najwyższą funkcjonalność cyfrowego interfejsu, wykorzystując wiązkę podczerwonych promieni lasera do transmisji danych poprzez światłowód jednomodowy. Umożliwia to zastosowanie takich rozwiązań, jak synchronizacja zegara (clock sync), czy korekcja błędów przesyłu, przy jednoczesnej doskonałej izolacji i utrzymaniu zakłóceń jitter na najniższym poziomie.

Podstawa zasilająca Transport Powerbase

Powszechnie wiadomo, jak istotne w przypadku sprzętu audio-video jest czyste źródło zasilania. W nowo opracowanym projekcie podstawy zasilającej, którą można podłączyć do transportera, dzięki wyspecjalizowanym izolowanym transformatorom, udało się w jeszcze większym stopniu zredukować poziom szumów. Transport wyposażony został w osobne wejścia zasilania dla części audio i video, co pozwoliło osiągnąć niedościgniony poziom jakości dźwięku i obrazu.

Anodyzowane wykończenie

Select Transport dostępny jest w matowym srebrnym bądź matowym czarnym wykończeniu, co nadaje urządzeniu czysty i estetyczny wygląd. Wymienne osłonki podstawek dołączono aby zabezpieczyć obudowę przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość wykorzystania dowolnych podstawek w standardzie M6X1. 
 
Select Transport (incl. desktop power supply)  120 540 zł     cena zawiera KGO: 1,40 zł
Select Transport Power Base  81 180 zł     cena zawiera KGO: 1,40 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)