AUDIOFAST NA AUDIOSHOW

Audiofast na targach Audio Show 2013W dniach 9-10 listopada, odbyła się kolejna edycja prestiżowej wystawy AUDIO SHOW 2013 w Warszawie. Mamy nadzieję, że wystawa była dla Was czasem interesujących doświadczeń i okazją do własnej oceny proponowanych przez nas high-endowych zestawień. W tym roku, wśród wszystkich odwiedzających, którzy wzięli udział w konkursie, rozlosowaliśmy i przekazaliśmy cenne nagrody: 8 bezpieczników audiofilskich Synergistic Research Quantum, zestaw głośnikowy USHER S-520 II w okleinie naturalnej oraz zestaw głośnikowy USHER V-601. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Na tegorocznej edycji imprezy, gościliśmy z dwoma wysokiej klasy zestawami muzycznymi.

Hotel Bristol - Sala Mickiewicz

W sali Mickiewicz, zaprezentowany został skromniejszy zestaw hi-endowy, oparty o głośniki Wilson Audio Sophia 3, stereofoniczny wzmacniacz mocy Audio Research Reference 75, przedwzmacniacz Reference 5SE oraz odtwarzacz / DAC Audio Research CD9. Muzyka popłynęła z płyt CD i z komputera MAC podłączonego do odtwarzacza CD9 przewodem USB. W systemie wykorzystaliśmy okablowanie Synergistic Research, Shunyata Research oraz kondycjoner PowerCell, a sprzęt został umieszczony na antywibracyjnym stoliku serii Exoteryc firmy Artesania Audio. Stoliki Artesanii cieszą się rosnącym uznaniem wród samych dystrybutorów i producentów sprzętu high-endowego, którzy wykorzystują je do prezentacji swoich produktów na najważniejszych imprezach audio na świecie.

AudioShow 2012

Setup sprzętu oraz ustawienie głośników w pokoju były niewątpliwie jednymi z najważniejszych elelemntów naszych przygotowań przed właściwą prezentacją. Po zakńczeniu instalacji i pierwszym uruchomieniu zestawu, bez dodatkowych pomiarów wiedzieliśmy, że jest wyjatkowo dobrze... a po godzinie byliśmy już w 200% usatysfakcjonowani.

AudioShow 2012

Gościliśmy klientów, recenzentów i przedstawicieli większości najważniejszych redakcji magazynów branżowych. Trafiało do nas wiele pozytywnych opini od gości i uczestników Audio Show, a nasz "mały" system został nagordzony tytułem Best Sound Audio Show 2013 przez magazyn High Fidelity. Podobnie, za ten sam system otrzymaliśmy najwyższe noty od redakcji HiFi Philosophy. Co jeszcze bardziej nas cieszyło, wiele osób zdecydowanie potwierdziło, że głośniki Sophia 3 to ich najwiekszy faworyt wystawy.

AudioShow 2012

Hotel Bristol - Sala Moniuszko

W sali Moniuszko, mieszczącej się w tym samym hotelu Bristol, zaprezentowaliśmy zestawy głośnikowe Wilson Audio ALEXIA, a także zestaw elektroniki złożonej z potężnych monofonicznych końcówek mocy Audio Research Reference 750 i źródła cyfrowego dźwięku firmy MSB Technology składającego się z przetwornika Diamond DAC oraz transportu MSB Signature Data CD IV. W systemie wykorzystaliśmy również serwer muzyczny The Beast. Nagradzane już wcześniej okablowanie towarzyszące, pochodziło od firm Synergistic Resaearch oraz Shunyata. Rolę kondycjonera pełnił bezkonkurencyjny model PowerCell Galileo LE produkcji Synergistic Research. W prezentacji wykorzystane zostały podstawy Tranquility Base, zasilacz aktywnego ekranowania Transporter Ultra SE oraz rezonatory akustyczne Acoustic Art firmy Synergistic Research. Całość sprzętu została posadowiona na stoliku Exoteryc firmy Artesania Audio. W tym roku przez cały czas trwania wystawy gościliśmy przedstawiciela firm MSB Technology oraz Synergistic Research.

AudioShow 2012

System wyglądał i grał imponująco. Redaktor magazynu HiFi Philosophy bardzo trafnie ujął to słowami "...to brzmienie było najlepszym jakie mi się w tym roku przytrafiło". Całą recenzję możecie Państwo przeczytać TUTAJ. Wiele osób odwiedzających nas zdecydowanie stwierdziło, że nasz "duży" system sprawił im największą satysfakcję na tej wystawie, a generowany przez niego dźwięk był wyjątkowo realistyczny.

AudioShow 2012

Razem z Jarosłwawem Orszańskim - właścicielem Audiofast, system konfigurował i prezentował publiczności, przedstawiciel firm Synergistic Research oraz MSB, Frank Vermeylen. Sukces prezentacji, jest więc zasługą obu panów (oprócz samego sprzętu, oczywiście).

AudioShow 2012

Nasze sale momentami pękały w szwach, a goście musieli ustawiać się pod ścianami, ale podobno było warto...Niektórzy wracali po kilka razy.

AudioShow 2012

Każdy z monobloków Audio Research waży 75kg netto - kawał sprzętu!

AudioShow 2012

Chociaż monobloki Audio Research Ref-750 były zasilone jedynie połową lamp, mocy nie brakowało.

AudioShow 2012

Na zdjeciu zadowolona ekipa Audiofast razem z gościem, Frankiem Vermeylenem (w środku).

Kończąc naszą krótką relację już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na Audio Show 2014. Obiecujemy, że jak co roku, nie zabraknie emocji, dobrej muzyki i audiofilskiego dźwięku! Do zobaczenia!

na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)