SYMPOSIUM

Rollerblock JR.HDSE

Symposium - Rollerblock JR HDSE
Rollerblock JR. HDSE składa się z sześciu nakładek/podstaw oraz trzech kulek wykonanych z węglika wolframu klasy 10-tej (10 mikronów).

Rollerblock Jr. HDSE to wersja specjalna Rollerblocków Jr, przeznaczona do użytku pod dużymi obciążeniami, np. pod zestawami głośnikowymi lub w innych krytycznych zastosowaniach, wymagających najlepszych możliwych osiągów za umiarkowaną cenę. Oznaczenie HDSE znajdujące się na wewnętrznej powierzchni krążków wyróżnia tę wersję od wersji standardowej Rollerblocków Jr i oznacza “Heavy Duty Special Edition” (Wersja Specjalna o Dużym Obciążeniu). Wersja HDSE, wykonana z najwyższej klasy aluminium lotniczego 7075, jest dużo twardsza w porównaniu do standardowej wersji Jr i dodatkowo została pokryta twardszą od stali powłoką anodyzującą „Hard Coat”, w celu wyeliminowania lub zminimalizowania śladów „zużycia” miseczek w trakcie długotrwałego kontaktu z łożyskiem kulowym.

Symposium - Rollerblock JR HDSE


Standardowa wersja Rollerbloków Jr wykonana została z aluminium lotniczego 6061. O ile aluminium 6061 jest znakomitym materiałem, wersja 7075 jest kilkukrotnie lepsza. W połączeniu z twardą powłoką anodyzującą Hard Coat, model HDSE oferuje lepsze właściwości brzmieniowe dzięki ulepszonym powierzchniom łożyska, lepszej transmisji mechanicznej oraz udoskonalonych właściwościach sprzęgających z powierzchniami urządzeń. Korzyścią uboczną jest mniejsze zużycie kosmetyczne miseczki, często spotykane w wersji standardowej Rollerblocków a praktycznie niezauważalne w przypadku wersji HDSE, nawet pod dużymi obciążeniami.

Symposium - Rollerblock JR HDSE
"Kanapka" złożona z Rollerblocków Jr.HDSE z gwintowanym otworem o średnicy 0,635 cm..

Gwintowany otwór o średnicy 0,635 cm znajdujący sie od spodu Rollerblocków Jr. został również umieszczony w wersji HDSE. Dzięki temu, Rollerblocki mogą być przykręcone do rozmaitych powierzchni.


Standardowo na wyposażeniu Rollerblocków HDSE znajdują się super precyzyjne kulki wykonane z węglika wolframu o gradacji 10 (10 mikronów), takie same jak użyte w znakomitych Rollerblockach Symposium Series 2+.

Specyfikacja: RBJR HDSE
Wymiary: 1.9” (47 mm) średnica x 0.62” (15.7 mm) grubość
wysokość kanapki (wraz z kulką 1/2”): 1.3” (33 mm)
Materiał: aluminium lotnicze 7075
Wykończenie: twarda powłoka anodyzująca z oznaczeniami wykrawanymi laserowo
Łożyska: węglik wolframu - klasa10 (standardowo)
węglik wolframu - klasa 3 (opcjonalnie)

Symposium Acoustics

 
 
Rollerblock Jr HDSE / Tungsten Balls (3 szt)  2 000 zł
Rollerblock Jr HDSE / Tungsten Balls (4 szt)  2 630 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)