VIBRAPOD


The Absolute Sound
Editors Choice
2016


The Absolute Sound
Editors Choice
2015


The Absolute Sound
2011 Editors` Choice Awards

The Absolute Sound
2010 Editors` Choice Awards

The Absolute Sound
Editors Choice Awards 2009

The Absolute Sound
Editors Choice 2007The Absolute Sound
Editors Choice 2005The Absolute Sound
Best Buy 2004


Stereophile Recommended Component
 

VIBRAPOD STOŻEK


Przedstawiamy nowy rodzaj przystępnego cenowo systemu pochłaniania wibracji: stożek Vibrapod. Może być wykorzystywany w połączeniu z izolatorami Vibrapod lub samodzielnie. Stożki posiadają siłę udźwigu równą 4.5 kg na sztukę i mogą być używane punktem podparcia zwróconym do góry bądź do dołu. Stożki Vibrapod poprawiają osiągi systemu audio lub wideo, chroniąc go przed wibracjami pochodzącymi od pomieszczenia i stolika. Użyte samodzielnie lub w zestawieniu z bliźniaczymi izolatorami, są w stanie podnieść jakość prezentacji dowolnego systemu.

Stożki Vibrapod wykonywane są z tego samego materiału co izolatory Vibrapod, posiadają jednak kształt stożka i są wyposażone w łożysko kulowe na jego końcu. Zastosowanie trzech lub czterech sztuk stożków pod danym urządzeniem zapewni bardziej ciche tło muzyczne, a przez to więcej detali. Subtelne niuanse, które przekładają się na poczucie realizmu wydarzenia muzycznego, będą teraz lepiej słyszalne, zaś muzyka będzie charakteryzowała się większym bogactwem i nie będzie wywoływała uczucia zmęczenia. Połóż na górze obudowy gruby notatnik, a otrzymasz najbardziej przystępny i efektywny zarazem tandem tłumiący wibracje. Łatwy w użyciu i niezwykle tani, nie ma potrzeby używania kilku kompletów stożków.

Recenzje:

 

“… Stożki Vibrapod bez wątpienia przenoszą izolatory na jeszcze wyższy poziom osiągów.”

John Potis, sixmoons.com, Czerwiec, 2004

 

“Zgodnie z moim doświadczeniem, jest to prawdziwy best-buy w branży audio – nic innego nawet się nie umywa.”

Dan Davis, UltraAudio, Kwiecień, 2004

 

“To co było naprawdę istotne w moich próbach tam i z powrotem od Stożków do izolatorów VibraPod to fakt, że kiedy VibraPody były w użyciu, mogłem zapomnieć o tym co robiłem i po prostu usiąść i słuchać. Czy trzeba jeszcze coś wyjaśniać ?

Bruce Kennett, Listener Magazine, Jesień 1998

 

“Zapomnij o tej całej głupiej wiedzy-voodoo, którą inni mogą ci wciskać i przetestuj komplet izolatorów Vibrapod: twoje uszy z pewnością będą ci wdzięczne.”

Ludio Cadeddu, TNT-Audio - Internet HiFi Magazine, Styczeń, 1999

 

“Izolatory Vibrapod to po prostu pojedyncze, najbardziej znaczące ulepszenia z jakimi miałem do czynienia – czapki z głów.”

Greg Weaver, SoundStage!, Styczeń, 1999

 

“Poza idącą w całe tysiące dolarów całkowitą zmianą systemu, nigdy wcześniej nie słyszałam niczego, co zapewniłoby taki poziom przytłaczającej, dramatycznej poprawy.”

Anna Logg, the abso!ute sound, Issue 118, Czerwiec/Lipiec 1999

 

“Biorąc pod uwagę wszystko co się pojawiło na rynku w okresie ostatniego roku, ciężko pobić stosunek jakość/cena jaki gwarantują nóżki izolujące Vibrapod.”

Shannon Dickson, Stereophile Magazine, Maj, 1999 (Vol. 22 No. 5)

Specyfikacja:


Podwójne ścięty stożek z winylu
standardowo kulka z chromu o średnicy 0.95 cm (może być wymieniona we własnym zakresie na dowolną inną kulkę o średnicy 0.95 cm)
2.54 cm wysokość, 4.13 cm średnica
4.5 kg maksymalnego udźwigu na 1 szt.
Mogą być używane w zestawieniu z izolatorami Vibrapod

 
 
Vibrapod Cone  69 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)