KABLE CYFROWE I VIDEO

Shunyata Research - producent audiofilskich systemów zasilania i okablowania klasy high-endKONDYCJONERY:


KABLE ZASILAJĄCE:


INTERKONEKTY:


INTERKONEKTY CYFROWE:


KABLE GŁOŚNIKOWE:


AKCESORIA:

Shunyata Research, to firma amerykańska, założona w 2002 roku przez Caelin’a Gabriela, wcześniej pracownika naukowego związanego z NSA.

Firma specjalizuje się w produkcji wyrafinowanych kondycjonerów sieciowych oraz kabli zasilających i sygnałowych.

Jeszcze podczas studiów, osiągnięcia na polu fizyki Gabriela, przyciągnęły uwagę specjalistów z NSA (National Security Agency - Agencji Bezpieczeństwa Narodowego). NSA to instytucja rządowa zajmująca się szeroko pojętym pozyskiwaniem informacji, wyposażona w najbardziej wyrafinowane superszybkie komputery i sprzęt służący do rozszyfrowywania informacji.

Gabriel zaangażowany był w prace badawczo-rozwojowe nad ultra-czułymi systemami pozyskiwania danych. Systemy te projektowano w celu wykrycia sygnałów o niezwykle niskim natężeniu, które wymagały bezinwazyjnego dotarcia do ich źródła, z jednoczesnym ominięciem szumów stanowiących izolację. Aparatura używana przez Gabriela i zespół naukowców z NSA pozwalała dostać się do poszukiwanego sygnału z pominięciem generowanego losowo szumu – coś co było uważane za niemożliwe przez inżynierów pracujących w świecie technologii cywilnych.

Poza karierą wojskową, Gabriel zaangażowany był również w projekty związane z przemysłem komputerowym, a konkretnie w sieć komputerową o nazwie DARPA, protoplastę współczesnego Internetu. Kolejne prace związane były z wynalezieniem urządzeń dla szybkiej sieci komputerowej o przepustowości 1 GHz a także obecnego standardu Ethernetu 100MB/s i 1 GB/s.

Całe zdobyte doświadczenie Gabriel spożytkował na opracowanie i opatentowanie technologii zawartej w produktach Shunyaty.

na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)