kontakt
audiofast na AudioShow
cennik
okazje
promocje
dealerzy
mapa serwisu

Serdecznie zapraszamy na AudioShow 2015

2015-11-04

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną edycję wystawy Audio Show 2015, która odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2015 na Stadionie Narodowym, gdzie będziemy prowadzić prezentacje w 4 salach. Jak co roku zaprezentujemy wiele interesujących nowości, między innymi: odtwarzacz / przetwornik dCS Rossini, przetwornik MSB Diamond Dac V, wzmacniacz mocy Dan D’Agostino Classic Stereo, wzmacniacz mocy Audio Research Ref 150 SE, a także najnowsze wolnostojące kolumny głośnikowe Wilson Audio Sabrina.

Wśród zaproszonych gości będzie prezes Acoustic Signature Gunther Frohnhöfer, który w sali 219 osobiście zaprezentuje najbardziej zaawansowany gramofon produkowany obecnie przez jego firmę, o nazwie Invictus, podłączony do szczytowych przedwzmacniaczy Audio Research serii Reference 10 i najnowszych głośników Wilson Audio Sabrina.

W dużym studiu OPERA 4 pokażemy najnowsze produkty dCS serii Rossini, oczywiście będzie je można nie tylko obejrzeć, ale również ich posłuchać za pośrednictwem głośników Wilson Audio Alexia.

W sali 220 będzie można obejrzeć zajmującą prezentację, w jaki sposób akcesoria Synergistic Research wpływają na odbiór muzyki płynącej z głośników Wilson Audio Sasha 2 i skorzystać ze specjalnych ofert zakupu tych akcesoriów. Na stoisku H22 natomiast, będą Państwo mogli obejrzeć i posłuchać (oraz zakupić) znakomite słuchawki amerykańskiej firmy Master & Dynamic, które stanowią kolejną nowość w naszej ofercie.

Zapraszamy!

Zdjęcia prezentowanych produktów znajdziecie na naszym Facebooku

 
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.