kontakt
audiofast na AudioShow
cennik
okazje
promocje
dealerzy
mapa serwisu

Dan D`Agostino Master Power Classic Stereo - wzmacniacz mocy uznanego producenta

2015-08-12

Wzmacniacz Classic Stereo stanowi najbardziej ekonomiczną alternatywę, która pozwala doświadczyć niezrównanej jakości dźwięku, z jakiej słynie Dan D`Agostino Master Audio Systems. Jego podstawowe technologie, w głównej mierze oparto na powszechnie uznanych projektach wzmacniaczy Momentum, Dan’a D’Agostino. Dźwięk dostarczany przez Classic Stereo, stanowi połączenie olbrzymiej mocy i dawki prądu niezbędnego do napędzenia nawet najbardziej egzotycznych głośników, z subtelną i słodką muzykalnością, jaką normalnie kojarzymy ze znacznie mniejszymi wzmacniaczami. Nie będziecie musieli już się martwić o znalezienie odpowiedniego wzmacniacza do Waszych zestawów głośnikowych…ponieważ Classic Stereo będzie odpowiednim wzmacniaczem, bez względu na to, jakie głośniki posiadacie.

Jak sama nazwa wskazuje, Classic Stereo jest purystycznym wzmacniaczem stereo, zamkniętym w prostej, lecz atrakcyjnej wizualnie wytrzymałej obudowie, którą można zamontować w razie potrzeby w szafce typu rack. Ten wzmacniacz, to najprostszy, najbardziej przystępny cenowo sposób, aby otrzymać prawdziwą jakość sprzętu D’Agostino: solidny dwukanałowy dźwięk, z subtelnością i dynamiką, jakie zadowolą najbardziej wymagających audiofilów. Żadnych upiększeń. Czysta potęga brzmienia.

Tak jak wszystkie inne produkty Dan D`Agostino Master Audio Systems, każdy wzmacniacz Classic Stereo jest budowany ręcznie, przy wykorzystaniu solidnej technologii montażu przewlekanego, w fabryce znajdującej się w Arizonie.

Wiecej informacji na temat wzmacniacza Classic Stereo – kliknij tu

 
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.