kontakt
audiofast na AudioShow
cennik
okazje
promocje
dealerzy
mapa serwisu

AURENDER W20

2013-08-01

Firma TV Logic ogłasza rozpoczęcie sprzedaży długo oczekiwanego nowego serwera muzycznego Aurender W20. Jest to urządzenie najwyższej jakości wyposażone w dyski pojemności 6TB, podręczną pamięć SSD – dla aktualnie odtwarzanych plików – o pojemności 240GB, port Ethernet do połączenia z siecią oraz pełen wachlarz wyjść cyfrowych [BNC, koaksjalne, AES/EBU, optyczne oraz USB 2.0]. Serwer W20 może współpracować z wieloma przetwornikami cyfrowo-analogowymi i jest jednym z zaledwie kilku produkowanych obecnie serwerów zdolnym do współpracy z zewnętrznymi ultraprecyzyjnymi zegarami i pozwalającym na przesyłanie danych w trybie dual-wire.

Dane na wyjściu serwera W20 [bit perfect] są praktycznie wolne od szumu i jittera. W20 jest pierwszym serwerem, w którym wyeliminowano szum zasilania. Prąd do układów audio dostarczają tu bowiem akumulatory LiFePO4. Pozwala to również wyeliminować jitter wynikający z zasilania prądem zmiennym. Dodatkowo, w serwerze W20 zastosowano pętlę PLL [phase locked loop] opartą o programowalne bramki FPGA współpracujące z precyzyjnym zegarem OCXO [oscylator kwarcowy o kontrolowanej temperaturze pracy]. W połączeniu z eliminacją wentylatorów, dokładnym ekranowaniem newralgicznych układów oraz jednostką sterującą i układami audio stworzonymi od podstaw dla tego serwera umożliwiło to zredukowanie jittera do zupełnie pomijalnych wartości.

Do sterowania serwerem W20 przeznaczona jest aplikacja Aurender iPad® App zoptymalizowana pod kątem szybkości i wygody pracy. Oprócz funkcji znanych z innych serwerów muzycznych, Aurender iPad® App pozwala również, między innymi, zmieniać częstość próbkowania, oceniać [w 5-cio gwiazdkowej skali] wszystkie utwory, automatycznie tworzyć playlisty, zmieniać wielkość wyświetlanych okładek płyt i przypisywać własne nazwy przyciskom wyszukiwarki. Dzięki temu wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki z własnej kolekcji jest szybkie i łatwe.

Aurender W20 - stworzony zarówno pod kątem wygody obsługi, jak i jakości dźwięku – jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania i odtwarzania dużych kolekcji muzycznych.

Rekomendowana cena detaliczna serwera Aurender W20 wynosi 72.240 zł.

TV Logic to firma założona w 2002, która szybko stała się jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji profesjonalnych produktów przeznaczonych dla telewizji HD/UHD. W Korei zdobyła 80% rynku. TV Logic otrzymała wiele nagród za jakość swoich rozwiązań.

Oprócz monitorów firma TV Logic rozwija również linię high-endowych serwerów muzycznych, cyfrowych rejestratorów obrazu i tworzy dla nich oprogramowanie. Produkty TV Logic można znaleźć w wielu studiach telewizyjnych, studiach filmowych, parkach rozrywki i innych miejscach na całym świecie.

 
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.