kontakt
audiofast na AudioShow
cennik
okazje
promocje
dealerzy
mapa serwisu

Bezpieczniki Synergistic Research QUANTUM SR20

2012-09-03

Synergistic Research wprowadził do swojej oferty audiofilskie mikro-bezpieczniki o nazwie QUANTUM SR20. Bezpieczniki QUANTUM SR20 wykonane są ze specjalnego stopu i poddawane kondycjonowaniu Quantum Tunelling.

Bezpieczniki w torze zasilania lub torze sygnałowym urządzeń elektronicznych mają wpływ na dźwięk, ponieważ w swej istocie działania stanowią istotną barierę rezystancyjną w stopniu zasilania. Generują mikro-szum jak każdy rezystor. Ich wykonanie może zatem w sposób znaczący przekładać się na brzmienie i tak się dzieje. Dzięki kondycjonowaniu Quantum Tunelling (2.000.000 V) Synergistic Research uzyskuje zmianę struktury molekularnej przewodnika wewnątrz bezpieczników QUANTUM SR20 co likwiduje niepożądany mikro-szum generowany przez bezpiecznik.

Poprawa brzmienia odtwarzaczy, przetworników, przedwzmacniaczy czy wzmacniaczy hi-end po zastosowaniu bezpieczników Synergistic Research SR-20 jest absolutnie zdumiewająca !. Producent dodatkowo zapewnia, że bezpieczniki QUANTUM SR20 przewyższają wszystkie inne bezpieczniki wysokiej jakości na rynku między innymi firm takich jak HiFi Tuning Supreme, Furutech czy AudioMagic. Nie wierzysz w poprawę brzmienia za pomocą bezpieczników ? Nic nie szkodzi. Bezpieczniki QUANTUM SR20 o typowych wartościach można wypróbować przed zakupem przez okres 2 tygodni. Skontaktuj się ze swoim dealerem Synergistic Research.

Ceny modeli 5 x 20mm : 281 zł, 6,3 x 32 mm : 328 zł.

 
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.