kontakt
audiofast na AudioShow
cennik
okazje
promocje
dealerzy
mapa serwisu

Nowy zegar wzorcowy dCS Scarlatti z wejściem USB umożliwiającym transfer DSD i 24/192

2012-08-06

Po pokonaniu wielu problemów technicznych i produkcyjnych, firma dCS ma przyjemność poinformować, iż wspiera DSD oraz 24/192 przez USB w serii urządzeń Scarlatti, i w nieodległej przyszłości również w serii Paganini.

Do implementacji tej funkcji wykorzystano pomysł umieszczenia konwertera USB do SPDIF w zegarze wzorcowym Scarlatti, podobnie jak to ma miejsce w niezwykle udanym Puccini U-Clock. Takie podejście pozwala na znacznie prostszą architekturę taktowania. Zegar Scarlatti automatycznie zmienia częstotliwość wyjściową w zależności od częstotliwości przychodzącej próbki, co zapewnia maksymalną jakość odtwarzania, minimalny jitter oraz wyjątkową ergonomię użytkowania.

Dla słuchaczy, którzy nigdy nie słyszeli, co dodanie zegara robi z dźwiękiem systemu DCS radzimy udać się do lokalnego dealera i posłuchać. Dodanie zegara podnosi i tak już referencyjna jakość odtwarzania na jeszcze wyższy, do tej pory nieosiągalny poziom. Detaliczność, rozdzielczość i mikrodynamika oraz definicja dźwięku wznosi się na wyżyny.

Dotychczasowi właściciele dCS Scaraltti masterclock będą mogli uaktualnić swoje urządzenia do najnowszej specyfikacji za relatywnie niewysoką opłatą. Nowy zegar dCS Scarlatti wyposażony w wejscie USB 24/192, dekodowanie DSD i wyjście SPDIF 24/192 oraz wejście referencyjne z zegara atomowego kosztuje 40 tys. złotych.

 
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.